CzechTREK 2013

Deep Space Nine - 20. výročí CzechTREK 2013

CzechTREK 2013

Oslava 20. výročí seriálu Star Trek: Deep Space 9

Sobota 19. ledna 2013
KC Novodvorská, Praha 4 - (Mapa)

english

Program

Oslava 20. výročí unikátního seriálu Star Trek: Deep Space 9 se neobejde bez tematického programu. Chystáme zajímavou přednášku o pozoruhodné cestě tohoto seriálu k českým fanouškům a na české televizní obrazovky. Mimo to pátráme i po zajímavostech a zákulisních informacích z natáčení seriálu. Také plánujeme tradiční diskuzi s dabéry a možná i trochu netradiční soutěž. A možná přijdou i Dabo dívky!

Zobrazit body programu

Dobývání sluneční soustavy

Doprovodný program

V rámci obohacení programu připravujeme tradičně i doprovodný program věnovaný vesmíru. Tentokrát na aktuální téma: Průzkum Sluneční soustavy a vesmíru automatickými sondami (se speciálním přihlédnutím k automatickým vozítkům). Samozřejmostí by měly být i tematická výzdoba a možnost nákupu suvenýrů.

Zobrazit body programu

Hosté

Hvězdou tohoto ročníku bude Nicole de Boer, představitelka Ezri Dax ze seriálu Star Trek: Deep Space 9. Ezri byla v sedmé sezóně seriálu jako devátý hostitel symbionta Daxe.

Dalšími hosty budou Milan Halousek - vedoucí Odboru vzdělávání České kosmické kanceláře a předseda Astronautické sekce České astronomické společnosti a Lumír Honzík - ředitel hvězdárny a planetária v Plzni.

Svou účast přislíbili i hosté zabývající se dabingem Star Trek: Deep Space 9. Ivan Holeček - režisér českého znění, Lea Suchánková - úpravkyně dialogů, Jitka Moučková - dabérka postavy Ezri Dax a David Bursa - oborný poradce.

Nicole de Boer

Místo

Kulturní centrum Novodvorská
Novodvorská 1013/151
142 00 Praha 4

Do KC Novodvorská se dostanete metrem C do stanice Kačerov, dále autobusem č. 106, nebo 196 do stanice Sídliště Novodvorská. Nebo metrem B do stanice Smíchovské nádraží a dále autobusem č. 196, nebo 197 do stanice Sídliště Novodvorská.

Spojení Pražskou integrovanou dopravou si můžete velmi rychle a přehledně najít na nových mapových jizdních řádech. Hledejte spojení do cílové stanice Sídliště Novodvorská

Pokud potřebujete více informací, nebo pomoc s navigací na místo akce, neváhejte nás kontaktovat.

Tapety ke stažení

Czech Trek 2013 wallpaper 4x3 Czech Trek 2013 wallpaper 16x10 Czech Trek 2013 wallpaper 16x9 Czech Trek 2013 wallpaper iPhone Czech Trek 2013 wallpaper iPhone 5 Czech Trek 2013 wallpaper iPad Czech Trek 2013 wallpaper android

Partneři

FKM events VideoTech deník Metro FAN BASE

Hlavní mediální partner

Topzine